ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Przeżywamy dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dziś za uroczyste odśpiewanie hymnu O stworzycielu, Duchu, przyjdź oraz po wypełnieniu pozostałych warunków możemy zyskać odpust zupełny.

Rozpoczynamy dziś w naszej parafii MISJE ŚWIĘTE.

Przez cały maj codziennie, także dziś, nabożeństwo majowe o godz. 18:00. Dzieci zbierają obrazki.

W kościele może być 75 osób. Obowiązkowo zasłaniamy usta i nos.

2. Jutro będziemy obchodzili święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. To również dzień modlitw Kościoła powszechnego za Kościół w Chinach.

3. W tym tygodniu będziemy też przeżywać:
– w środę – wspomnienie św. Filipa Neri
– w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
– w sobotę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

4. W środę 26 maja – Dzień Matki. Módlmy się za wszystkie mamy i prośmy, by w zdrowiu, radości i pokoju serc wypełniały swoją niezwykłą misję miłości. Zmarłym wypraszajmy szczęśliwą wieczność.

5. W środę na próbę dzieci komunijnych przyjadą ostatni raz panowie, aby u nich zamówić zdjęcia i film z komunii.

6. W piątek zmiana w programie Misji św. O g 17,30 nabożeństwo majowe, o 18,00 Msza św. bez nauki i o 18,30 Droga Krzyżowa ulicami Wrocławia. Prosimy dokonać zmiany w drukowanych programach.

7. W sobotę pierwsza spowiedź dzieci komunijnych. O godz. 9:30 SP 58 i dzieci ze szkół spoza parafii, o godz. 10:00 SP 74, o godz. 10:30 SP 108. Prosimy pozostałych parafian, by w tym czasie nie przychodzili do spowiedzi, by umożliwić dzieciom spokojne przeżycie ich pierwszego w życiu sakramentu pokuty i pojednania.

Natomiast zgodnie z programem w sobotę od 15,30 do 18,30 spowiedź misyjna dla pozostałych parafian.

8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystości komunijne
o godz. 9:00, 11:00, 13:00. Msze parafialne o godz. 7:30, 17:00 i 18:30.

9. Próby dla dzieci rocznicowych odbędą się w kościele 1 i 2 czerwca o godz. 16:30.

10. Zachęcamy do codziennej medytacji „Lectio divina”.
STRONA BEZPOŚREDNIA: ON JEST
Teksty: