13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 13 niedzielę w ciągu roku. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe, także dziś, codziennie o godz. 18:00.

Od 26 czerwca w kościele może być zajętych 75% miejsc (nie wlicza się w to osób zaszczepionych).

– w poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza
– we wtorek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku.
– w sobotę – święto św. Tomasza Apostoła

3. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:30. Pogrzeby w każdym czasie.

4. Od 1 lipca codziennie o godz. 18:20 litania do Krwi Chrystusa.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 8:00 Msza Św. w int. Żywego Różańca.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 17:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo o godz. 18:00.

7. Mamy już Księgę Intencji Mszalnych na Rok 2022. Można już w kancelarii zamawiać Msze św. na następny rok.

8. Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów. Wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Uczniom, nauczycielom i wszystkim wypoczywającym na urlopach życzymy ubogacających dni.

9. Zachęcamy do codziennej medytacji „Lectio divina”.
STRONA BEZPOŚREDNIA: ON JEST
Teksty: