1. Dziś przypada 18 niedziela zwykła.

Zmiana tajemnic Różańcowych dziś o godz. 17:30 i nieszpory o godz. 18:00.

Dzisiaj przeżywamy 77. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Módlmy się za wszystkich, którzy przez 63 dni powstania walczyli o wolność Warszawy i Ojczyzny.

Od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia można uzyskać jeden raz Odpust Zupełny Porcjunkuli wysłużony przez św. Franciszka z Asyżu. Warunki: Komunia św., modlitwy Ojcze nasz, Wyznanie wiary i za Ojca św. Np. Zdrowaś Maryjo. Konieczne jest wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

Rozpoczynamy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmijmy to wyzwanie jako ofiarę i trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia.

– w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
– w piątek – święto Przemienienia Pańskiego
– w sobotę – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego

3. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:30. Z uwagi na zwiększoną posługę w szpitalu psychiatrycznym i czas urlopowy prosimy na telefon dyżurny (579257491) dzwonić głównie w czasie kancelarii parafialnej.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o 8:00 Msza Święta w int. Żywego Różańca.

5. W sobotę 7 sierpnia br. Biuro Pielgrzymkowe Panorama, zaprasza na 18.00, na spotkanie autorskie z dziennikarzem Witoldem Gadowskim, piszącym m.in. w Tygodniku Katolickim „Niedziela”. Spotkanie odbędzie się w sali kinowej sala 101 NOT ul Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław. W programie m. in. projekcja filmu „Święci z Doliny Niniwy” i możliwość zakupu książek.

6. Prosimy o zapoznanie się z nowym Apelem Przewodniczącego KEP w związku ze zbliżającą się nową formą pandemii >>LINK<<