16 NIEDZIELA ZWYKŁA /18.07.2021r./

l. Dziś 16 niedziela zwykła. Nieszpory o 18,00. Dzisiaj i przez cały lipiec przed Mszą św. o 18,30 litania do Krwi Chrystusa.
– we wtorek – uroczystość bł. Czesława
– w czwartek – święto św. Marii Magdaleny
– w piątek- święto św. Brygidy
– w sobotę – wspomnienie św. Kingi
3. W Kancelarii Parafialnej służymy w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:30.
4. W przyszłą niedzielę jest Światowy Dzień Dziadków i osób starszych. Oprócz modlitwy prosimy o zapoznanie się z Orędziem Papieża Franciszka na ten dzień na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie.
5. Również w niedzielę 25 lipca br. we wspomnienie św. Krzysztofa. KOMUNIKAT Przewodniczącego Komisji ds. Misji, wydany z okazji XXII Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa oraz materiały liturgiczno-duszpasterskie za kierowców i podróżujących są w Internecie i gablocie. Zapraszamy do pobłogosławienia pojazdów po każdej Mszy św.. Przy okazji do puszek można składać ofiary na pojazdy dla misjonarzy. Bóg zapłać.
6. ZAPRASZAMY do PIELGRZYMOWANIA w 41. WROCŁAWSKIEJ PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ 3-10.08.2021 r. KOMUNIKAT ze szczegółami zapisów itp. oraz PLAKAT w gablocie i internecie.
7. Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu ZAPRASZA NA STUDIA. Trwa proces rekrutacji na kierunki: Teologia, Pedagogika, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Szczegóły dotyczące całej oferty oraz procesu rekrutacyjnego znaleźć można na stronie www.pwt.wroc.pl. Można też zaglądać na internetową stronę parafii i do gabloty od Placu Staszica.
8. Udającym się na urlop, jak i pozostającym; życzymy dobrej pogody, pokoju serca i Bożego błogosławieństwa. Pamiętajmy o modlitwie. W języku biznesowym używa się określenia dress code dla nazwania pewnego kanonu stroju i wyglądu. Warto pomyśleć, że taki dress code obowiązuje głównie w kościele, a jego podstawą jest godność miejsca, do którego wchodzimy.

Franciszek oredzie

plakat pwt