1. Dziś przypada 19 niedziela zwykła.
Nieszpory dziś o godz. 18:00.

– w poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)
– w wtorek – święto św. Wawrzyńca
– w środę – wspomnienie św. Klary
– w sobotę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego
– w niedzielę – uroczystość Wniebowzięcia NMP

3. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:30.

4. W tym tygodniu w piątek z racji 13. dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy wieczornej.

5. W uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, 15 sierpnia, Msze Święte według porządku niedzielnego.
Przeżywamy wówczas rocznicę bitwy warszawskiej, która jest okazją do modlitwy za Ojczyznę.
Ofiary złożone na tacę w całości przeznaczone będą na budowę i remonty kościołów w archidiecezji.
Tradycyjne błogosławieństwo kwiatów i ziół będzie w czasie wszystkich Mszy Świętych. W wiązanki z kwiatów i ziół będzie się można zaopatrzyć na dziedzińcu kościoła. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na pomoc Św. Mikołajowi.

6. Z racji wakacji i urlopów odpoczywającym na wakacjach parafianom oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Tym, dla których czas urlopu się skończył życzymy sił i wytrwałości.