1. Dziś przypada 29 niedziela zwykła. O godz. 17:45 Różaniec.
  2. W kancelarii parafialnej służymy w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:30.
  3. W środę 20 października po Mszy św. w sali obok kancelarii kolejne spotkanie cyklu; „W starym kinie”: Bł. Karol Gnosi, cz. 3.
  4. Nabożeństwa różańcowe o 17:45. Dzieci zapraszamy z rodzicami – szczególnie w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę.
  5. W poniedziałek 18 października mija 20 lat od nadania Szkole Podstawowej nr 74 imienia, dziś już Błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Uroczystej Mszy św. o g. 11,00 przewodniczyć będzie J.E. Arcybiskup Józef KUPNY, Metropolita Wrocławski. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  6. Po każdej Mszy św. niedzielnej dzieci mogą odebrać naklejki do kalendarzyków z fragmentem ewangelii.
  7. Zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania do odebrania deklaracji w zakrystii . Niezłożenie jej dziś oznacza, że rodzice zrezygnowali z pójścia dziecka w tym roku do bierzmowania.Następne spotkanie tylko dla rodziców kandydatów jest 28 listopada po Mszy św. o g. 10:30.
  8. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej od 2 klasy szkoły podstawowej. Zapisy u księży.
  9. Już niedługo zaczynamy modlitwę wypominkową, dlatego kartki z wypisanymi imionami zmarłych będzie można składać w specjalnie przygotowanej skrzynce.
  10. W przyszłą niedzielę 24 października jest Światowy Dzień Misyjny. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Misji.
  11. W dniach 22-24.10 odbędą się w ciuchci rekolekcje tematyczne o założycielu Ruchu Światło-Życie ks.Franciszku Blachnickim prowadzone przez dwóch świadków jego życia. Zapisy w zakrystii.
  12. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na koncert, który odbędzie się 23 października o godz. 19:30. Koncert poprzedzi Msza św. koncelebrowana w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu we Wrocławiu o godz. 18.30 w intencji wszystkich żyjących i zmarłych pracowników służby zdrowia.
  13. Materiały do medytacji „Lectio divina” dla dzieci i dorosłych (.docx, .pdf) .