V NIEDZIELA ZWYKŁA 6 lutego 2022r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Nieszpory o godz. 18:00.

Dzisiaj mamy po Mszy św. o 18,30 KONCERT UWIELBIENIA prowadzony przez Zespół „Wrocław Wielbi” m.in. z modlitwami o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.

1. W najbliższy czwartek 10 lutego 2022r. o g. 11:00 w naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza św. z racji 82 rocznicy wywózki Sybiraków, a po Mszy św. uroczysty apel z udziałem gości z Dolnego Śląska i kraju. Bardzo serdecznie zapraszamy naszych Parafian.
  2. W piątek 11 lutego br. we wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Zachęcamy do modlitwy w intencji chorych i prosimy rodziny i znajomych o przywiezienie chorych na Mszę św. o g. 18,30, gdzie będzie udzielenie Sakramentu Chorych w kościele. Prosimy też o zachowanie wszystkich przepisów obowiązujących w czasie epidemii.
  3. W kancelarii parafialnej służymy w poniedziałek i czwartek od 16,00 do 18,00, a w piątek od 10,00 do 12,30. Gorąco zapraszamy.
  4. Za tydzień w niedzielę 13 lutego 2022r. po Mszy św. o godz. 10,30 zapraszamy do „CIUCHCI” osoby w wieku 50Plus na spotkanie z mecenasem Wojciechem Zalewskim pt. AKADEMIA SPADKOWA. Uczestnicy znajdą odpowiedź na pytania:

Co się stanie z majątkiem kiedy umrę – ja lub mój małżonek? Jak uniknąć konfliktu w rodzinie na tle spadkowym? Jak zabezpieczyć potomnych przed odpowiedzialnością za moje długi? Jak sprawiedliwie podzielić spadek? Czy można przy tym pominąć osoby najbliższe? Czy można przekazać majątek jeszcze za życia? Spotkanie jest nieodpłatne i będzie trwać ok. godziny.

1. Trwają ferie zimowe dzieci i młodzieży. Życzymy dobrego wypoczynku pełnego łaski, zdrowia i radości. Pamiętajmy też w tym czasie o Bogu.
  2. Również w niedzielę 13 lutego zapraszamy na g. 17,30 na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Nie będzie wówczas nieszporów.
  3. W niedzielę 20 lutego 2022 po Mszy św. o 13,30 odbędzie się spotkanie z literatem pochodzącym z naszej parafii Krzysztofem CZAJA, autorem książki „Jeszcze wyrosną skrzydła aniołom z Nadodrza”. Są tam też opisy życia naszej parafii z lat 50-tych i 60-tych. Będzie można nabyć książkę na miejscu i otrzymać autograf autora.
  4. Nasi parafianie hojnie złożyli ofiary dla Sióstr Klauzurowych. Zebrano 3877,58 zł. Niech dobry Bóg Darczyńcom wynagrodzi.
  5. Już dziś zapowiadamy 6 marca 2022 r. ZBIÓRKĘ NA HOSPICJA.
  6. Teksty medytacji „Lectio divina” wraz z komentarzem dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).