XVI Niedziela Zwykła 17 lipca 2022r.

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. O g. 18,00 NIESZPORY.

Od pierwszej niedzieli wakacji zmieniliśmy CZAS SPOWIEDZI NA 10 MINUT PRZED MSZA ŚWIĘTĄ. W tygodniu również AŻ DO KOŃCA WAKACJI. Można też poprosić o spowiedź po Mszy św.

W lipcu tradycyjnie modlimy się Litanią do Krwi Chrystusa – na zakończenie Mszy św. wieczornej.

1. W najbliższą środę przypada Bł. Czesława, Patrona Miasta Wrocławia, dla nas zatem też jest to uroczystość. Msze św. o 7,00; 8,00 i 18,30. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji naszego miasta.
  2. Rozpoczęły się wakacje. Witamy nowo wyświęconego kapłana Tomasza Grabińskiego, który będzie wspomagał naszą parafię do 31 lipca br. Ważniejsze sprawy prosimy kierować do Ks. Dariusza.
  3. W kancelarii parafialnej służymy w poniedziałek i czwartek od 16,00 do 18,00. W sprawach pilnych na telefon. Numer parafialny jest w ogłoszeniach u góry strony, w gablocie i na drzwiach kancelarii.
  4. Z bólem serca odwołujemy pielgrzymkę do Ziemi Św. w dniach od 5 do 12 września br. z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń. W tym czasie września i października i października jest duża ilość grup, które zgromadziły większą ilość pielgrzymów. Jedną propozycję październikową i listopadową podajemy w Internecie na stronie parafii (pielgrzymki do Ziemii Świętej)
  5. Młodzieży i dzieciom rozpoczynającym WAKACJE, życzymy dużo dobrej pogody, ciekawych miejsc turystyki i wypoczynku oraz udanych rekolekcji. Niech Bóg obdarzy zdrowiem i łaską.
  6. Tegoroczna piesza pielgrzymka na jasna Górę wędrować będzie do Matki Bożej pod hasłem: Chrystus naszym Pokojem i odbędzie się w dniach od 2 do 10 sierpnia br.
  7. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, są tam nowe ciekawe informacje i medytacje „Lectio divina” dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).