Ogłoszenia – XII Niedziela w ciągu roku 25.06.2023

1. W wakacje w kancelarii służymy w poniedziałki i czwartki od 16.00 do 18.00, w piątki od 10.00 do 12.00.
  2. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św.
  3. Przypominamy, że Ksiądz Arcybiskup zapowiedział rozpoczęcie prac presynodalnych Archidiecezji Wrocławskiej. W parafiach powstają parafialne grupy presynodalne, które mają się składać z członków dotychczasowych grup synodalnych, księży, katechetów i przedstawiciele ruchów i wspólnot duszpasterskich. Zatem prosimy wspólnoty naszej parafii o wydelegowanie swego przedstawiciela i zgłoszenie księdzu proboszczowi do niedzieli 25 czerwca włącznie. Sprawa jest bardzo ważna, stąd jeśli wspólnota duszpasterska nie wydeleguje przedstawiciela, jej działalność w parafii zostaje zawieszona.
  4. Zapraszamy do udziału w 43. pieszej pielgrzymce wrocławskiej na Jasną Górę. Informacje  szczegółowe w internecie.
  5. W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  6. Lectio divina dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf)
  7. Piesza Pielgrzymka z Instytutu Św. Rodziny w Łomiankach do Gietrzwałdu
  8.  „Osiedle w obiektywie” odbędzie się w Klubie pod Kolumnami przy pl. Świętego Macieja 21 we Wrocławiu, w dniu 21 czerwca 2023 r. o godzinie 14.00. Wystawione fotografie przedstawiać będą architekturę i jej elementy z Osiedla Nadodrze i Osiedla Stare Miasto. Zaproszenie