Ogłoszenia – V niedziela wielkanocna 28.04.2024 r.

1. Świętujemy V Niedzielę Wielkanocną. O g. 18:00 Nieszpory, o18:30 Msza św.. Dziękujemy Ks. Diakonowi za homilie tej niedzieli.
  2. Od środy 1 maja rozpoczynamy codzienne Nabożeństwa Majowe przed Najświętszym Sakramentem o g. 18:00. Msze św. o7:00; 8:00 i 18:30.
  3. W piątek 3 maja br. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św. jest niedzielny. Msza św. o 18:30 w stałych intencjach Czcicieli Najświętszej Krwi Chrystusa, a po Mszy św.spotkanie w salce. Serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca św.o 17:30, o 18:00 Nabożeństwo Majowe.
  5. Ostatnia PRÓBA PRZED I KOMUNIĄ Św. będzie w czwartek 9 maja o g. 19:20. Rozpoczniemy od poświęcenia różańców, książeczek, świec – te wszystkie przedmioty religijne, które nie były jeszcze poświęcone.
  6. Pierwsza Komunia jest w niedzielę 12 maja o g. 10:30. Spowiedź w sobotę 11 maja od 9:00. Pierwszeństwo mają dzieci I-Komunijne.
  7. Rocznica I Komunii św. będzie w Niedzielę Najświętszej Trójcy 26maja o g. 10:30. Spowiedź w sobotę 25 maja br. od g. 9:00.
  8. Próba Generalna przed rocznicą I Komunii św. w poniedziałek 20 maja o g. 19:20 w kościele. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  9. SIOSTRA PIA SZPIL, Elżbietanka organizuje w wakacje trzy turnusy dwutygodniowe „Wakacje z Bogiem”. Pierwszeństwo mają dzieci z najbiedniejszych rodzin. Stąd pierwszy turnus już zajęty. Wolne są turnusy od 9 do 22 lipca oraz od 24 lipca do 6 sierpnia. Koszt 900zł. Zgłoszenia do 10 czerwca. Szczegóły na plakacie.
  10. Następna nauka biblijnego hebrajskiego w czwartek 2 maja o 19,15 w salce.
  11. W tym tygodniu zakończy swoją praktykę Diakon Piotr Kowalczyk i rozpocznie bezpośrednie przygotowanie do święceń prezbiteratu, które od będą się w sobotę 25 maja o g. 10:00 w Katedrze Wrocławskiej. Wyrażamy mu ogromną wdzięczność za ogrom pracy,którą tutaj wykonał, w kościele, na katechezie w szkołach, na spotkaniach grup parafialnych i za ogromna dyspozycyjność do posługi,gdy zaszła taka potrzeba. Wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji Ks. Mgr Piotra Kowalczyka, zapraszamy na święcenia do Katedry. Już dzisiaj informujemy, że Prymicje Ks. Piotra w naszej parafii będą 9czerwca br., na które już dziś serdecznie zapraszamy.
  12. QUIZ
  13. Lectio divina: dla dorosłych: PDFDOC dla dzieci: Jednostronne i PDF
  14. Wszystkim obchodzącym jubileusze, urodziny, imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.