Ogłoszenia na 18. Niedzielę zwykłą – 04.08.2024 r.

1. Lectio divina dla dorosłych: PDF i DOC.
  2. Świętujemy 18 Niedzielę Zwykłą. O godz. 18 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Ponawiamy propozycję założenia Męskiej Róży Różańcowej i dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia. W okresie wakacji nie ma niedzielnych nieszporów.
  3. We wtorek o godzinie 8:00 Msza święta zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy wrzucać do skarbonki.
  4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna jest czynna jak zawsze, czyli w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00, a w piątki od 10:00 do 12:00. Pogrzeby można zgłaszać telefonicznie również poza godzinami pracy kancelarii.
  5. Z racji urlopów w okresie wakacji w niedziele nie będziemy spowiadać w trakcie Mszy świętych. Wszystkich pragnących przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania zapraszamy 15 minut przed Mszą świętą.
  6. Publikujemy Archidiecezjalne standardy dotyczące ochrony małoletnich.
  7. Dominikanie zapraszają do kontaktu osoby dorosłe, pragnące przyjąć sakrament chrztu świętego. Więcej informacji na plakacie.
  8. Wraz z błogosławieństwem, życzymy dobrego wypoczynku w tym letnim okresie, spotkań z dobrymi ludźmi oraz zdrowia. Solenizantom i Jubilatom składamy serdecznie życzenia obfitości darów Bożych na dalsze dni.