Ogłoszenia na 19. Niedzielę zwykłą – 11.08.2024 r.

1. Lectio divina dla dorosłych: PDF i DOC.
  2. Świętujemy 19 Niedzielę Zwykłą. W okresie wakacji nie ma niedzielnych nieszporów.
  3. We wtorek o godzinie 8:00 Msza święta zbiorowa za zmarłych, a po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo fatimskie.
  4. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy świętych niedzielny.
  5. Z racji urlopów w okresie wakacji w niedziele nie będziemy spowiadać w trakcie Mszy świętych. Wszystkich pragnących przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania zapraszamy 15 minut przed Mszą świętą.
  6. Wraz z błogosławieństwem, życzymy dobrego wypoczynku w tym letnim okresie, spotkań z dobrymi ludźmi oraz zdrowia. Solenizantom i Jubilatom składamy serdecznie życzenia obfitości darów Bożych na dalsze dni.