Ogłoszenia na 20. Niedzielę zwykłą – 18.08.2024 r.

1. Lectio divina dla dorosłych: PDF i DOC.
  2. Świętujemy 20 Niedzielę Zwykłą. W okresie wakacyjnym nie ma niedzielnych nieszporów.
  3. W przyszłym tygodniu posługę w naszej parafii kończą Ksiądz Konrad Góral i Ksiądz Krzysztof Głuszko. Pożegnanie Księży odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 12:00.
  4. W odpowiedzi na rozporządzenie MEN zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach, Stowarzyszenie Katechetów Świeckich organizuje protest, który odbędzie się 21 sierpnia 2024 r, na placu Zamkowym w Warszawie o godzinie 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby sprzeciwiające się ograniczeniom w dostępie do edukacji religijnej wprowadzonej przez MEN by dołączyć do protestu.
  5. Wraz z błogosławieństwem, życzymy dobrego wypoczynku w tym letnim okresie, spotkań z dobrymi ludźmi oraz zdrowia. Solenizantom i Jubilatom składamy serdecznie życzenia obfitości darów Bożych na dalsze dni.