Ogłoszenia na 22. Niedzielę zwykłą – 01.09.2024 r.

1. Lectio divina dla dorosłych: PDF i DOC
  2. Świętujemy 22 Niedzielę Zwykłą. Zmiana tajemnic żywego różańca o 17:30, a nieszpory o 18:00. Zachęcamy do modlitwy o błogosławieństwo dla uczniów rozpoczynających rok szkolny.
  3. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego Księdza Wikariusza. Ksiądz Wojciech Porzuczek przybył do naszej parafii, aby wspomóc nasze duszpasterstwo i jednocześnie kontynuować swoje studia z matematyki. Cieszymy się z tego i życzymy Bożego błogosławieństwa w tym czasie.
  4. Poświęcenie przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych i zerowych odbędzie się dziś oraz w przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o godz. 10:30.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy wszystkich, szczególnie dzieci do praktyki Komunii św. wynagradzającej w dziewięć I piątków miesiąca.
  6. W piątek 6 września o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza św. w stałych intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. odbędzie się Zmiana Tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa.
  7. Wrzesień to miesiąc pamięci o napaści Niemiec i Związku Radzieckiego na Polskę. W przyszłą niedzielę 8 września u Ojców Redemptorystów przy ul. Wittiga 10 w „Golgocie Wschodu” będzie o 10:30 uroczysta Msza św. w tej intencji. Serdecznie zapraszamy. Podobne uroczystości odbędą się w naszym kościele. Szczegóły podamy później.
  8. W przyszłą niedzielę, z racji święta Narodzenia Najśw. Maryi Panny można przynieść ziarno na zasiew do pobłogosławienia na końcu Mszy. Szczególnie naszych działkowiczów serdecznie zapraszamy.