Ogłoszenia na 24. Niedzielę zwykłą – 15.09.2024 r.

1. Lectio divina dla dorosłych: PDF i DOC; dla dzieci: jednostronne i broszura.
  2. Świętujemy 24 Niedzielę Zwykłą. Nieszpory niedzielne o 18:00.
  3. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą przystępować do I Komunii świętej w przyszłym roku, odbędzie się 22 września po Mszy świętej o godzinie 10:30 w kościele.
  4. Trwają zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z klas 8. Zapisy po Mszach świętych i w kancelarii.
  5. Dziś odbywa się procesja z relikwiami św. Stanisława i Doroty. Początek w Bazylice św. Elżbiety o godz. 16.00. Zachęcamy uczestnictwa parafian, szczególnie wspólnoty ze sztandarami. Szczegóły na plakacie.
  6. Już w piątek pielgrzymka duchowieństwa i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Wyjazd jest wspólny z parafią pw. Najświętszego Imienia Jezus; wyjazd o 10 z ul. Fredry, przy zakrystii kościoła uniwersyteckiego, a wyjazd z Jasnej Góry ok. 22; załączamy plakat i program. Koszt wynosi 80 zł. Zapisy po Mszach świętych i w kancelarii. Osoby już zapisane zapraszamy do uzupełnienia telefonu kontaktowego.
  7. W sobotę 21 września odbędzie się archidiecezjalne spotkanie młodych na Ślęży. Informacje na stronie internetowej Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży.
  8. W nocy z soboty na niedzielę wspólnota Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej zaprasza na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Początek o godzinie 21, o północy Msza święta, a zakończenie przed Mszą świętą o godzinie 7:30. Wejście tylko od strony podwórza.
  9. 24 września rozpoczyna się kurs przygotowujący osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkania odbywają się przy placu Katedralnym 4. Informacje na stronie internetowej archidiecezji i plakacie.
  10. Z okazji rocznicy beatyfikacji bł. Michała Sopoćki 28 września o 15 planowana jest inicjatywa wspólnej modlitwy „Koronka na ulicach miast świata”.
  11. Duszpasterstwo Kolejarzy zaprasza na emisję filmu „Wrócimy do Polski” we wtorek, 17 września, o godz. 18 w Sali Sesyjnej Dworca Głównego oraz na spotkanie z reżyserem.