Ogłoszenia na 28. Niedzielę zwykłą – 13.10.2024 r.

1. Lectio divina dla dorosłych: PDF i DOC; dla dzieci: jednostronne, broszura i quiz.
  2. Świętujemy 28 niedzielę w ciągu roku i obchodzimy XXIV Dzień Papieski. Z tej okazji zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z uboższych rodzin objętej opieką fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarodawcom niech dobry Bóg łaską wynagrodzi.
  3. Po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na uroczyste nabożeństwo fatimskie.
  4. Również dziś następuje doroczne badanie liczebności wiernych w kościołach.
  5. Dziś po Mszy św. o 10:30 katecheza dla dzieci komunijnych, a we wtorek zapraszamy na różaniec dla dzieci. Tym razem będziemy rozważać tajemnice światła.
  6. W czwartek, 17 października, działająca w naszej parafii Oaza Dorosłych zaprasza wszystkich chętnych na modlitwę o uzdrowienie po Mszy świętej wieczornej w kościele.
  7. W sobotę, 19 października, odbędzie się Wrocławski Orszak Dziejów. Rozpocznie się Mszą o godzinie 11:00 w kościele św. Krzyża.
  8. W nocy z 19 na 20 października zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu z Mszą świętą o północy. Wejście od strony podwórza.
  9. W przyszłą niedzielę, 20 października, Światowy Dzień Misyjny. Będziemy mogli wesprzeć działalność misyjną Kościoła naszą modlitwą oraz ofiarą.
  10. Również w przyszłą niedzielę rozpocznie się cykl spotkań lectio divina, poświęconych rozważaniu Pisma Świętego, w centrum duszpasterskim przy ul. Katedralnej 4.