1. Przeżywamy 6 niedzielę zwykłą.

Dzisiaj Nieszpory o godz. 18:00.

Dziś o godz. 18:30 Msza Św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, ofiarodawców i sympatyków. Przed Mszą o godz. 17:30 spotkanie w salce na plebanii.

2. W zakrystii lub kancelarii można zapisać się na listę chętnych do otrzymania kart wstępu na beatyfikację Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski, która odbędzie się w Warszawie na Placu Piłsudskiego 07.06.2020 r. o godz. 12:00.

3. W środę, 19 lutego, o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza Św. w 24 rocznicę śmierci ks. infułata Wacława Szetelnickiego, proboszcza naszej parafii.

4. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Święto to jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci Świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy, którzy zgodnie z wolą Chrystusa zostali postawieni jako pasterze całego Kościoła powszechnego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku. Naszym obowiązkiem jest wspierać jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom.

5. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania (ul. Katedralna 4) organizuje kurs dla osób dorosłych mieszkających na terenie Archidiecezji Wrocławskiej w dniach od 01.03. do 07.06.2020 r.

6. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

7. Również w niedzielę 23 lutego br, zbieramy ofiary do puszek na dzieła charytatywne Sióstr Elżbietanek z Placu Strzeleckiego. Ofiarodawcom skaładamy serdeczne „Bóg zapłać”

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. Za darmo można zabrać propozycję medytacji pt. Lectio divina.