3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy 3 niedzielę Wielkiego Postu.

Podajemy do wiadomości wiernych Dyspensę Arcybiskupa Józefa Kupnego od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę do 29 marca br. (TREŚĆ) oraz Komunkiat Kurii z 14 marca br. (TREŚĆ)

Dziś Gorzkie Żale o godz. 17:30.

Również Dzisiaj, po każdej Mszy św. Siostry Elżbietanki prowadzą kiermasz wielkanocny, z którego dochód przeznaczony będzie dla najbiedniejszych.

W związku z dekretem Księdza Arcybiskupa odwołujemy wszystkie spotkania poza wyznaczonymi Mszami i nabożeństwami.

Dzisiaj nie będzie spotkania rodziców dzieci I-Komunijnych (prosimy śledzić wpisy w zakładce I Komunia).

Misje święte w najbliższym czasie też zostają odwołane i przełożone na późniejszy czas.

W kropielnicach nie będzie wody święconej; jeżeli ktoś potrzebuje do domu, proszę przyjść z naczyniem do zakrystii.

2. Jutro o godz. 18:30 Msza Św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, za ofiarodawców i sympatyków.

3. Przypominamy ogłoszenia Księdza Proboszcza w ubiegłą niedzielę o zachęcie przyjmowania Komunii św. na rękę. Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa, jeden z kapłanów będzie udzielał tylko w ten sposób. Znak pokoju również przekazujemy sobie przez ukłon bez podawania ręki. Po każdej Mszy św. po błogosławieństwie śpiewamy Suplikacje na klęcząco prosząc Wszechmogącego Boga o ustrzeżenie od epidemii.

4. W nawiązaniu do słów Metropolity Wrocławskiego w naszej Parafii kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy niecierpiące zwłoki po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu będą załatwiane indywidualnie. Tel: 71/328-95-17 lub bezpośrednio do ks. Proboszcza  519-445-772

5. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
W piątki – Droga Krzyżowa:
dla dzieci i młodzieży o godz. 17:00; dla dorosłych o godz. 18:00.
Na Drodze Krzyżowej pozostajemy na miejscu w ławkach.

Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy Św. wieczornej.

W niedzielę – Gorzkie Żale o godz. 17:30 z kazaniem pasyjnym.

6. W przyszłą niedzielę i za dwa tygodnie, jak co roku, odbędzie się przy kościele zbiórka pieniędzy na kwiaty do Bożego grobu.

7. Dziękujemy ofiarodawcom na Misje św. Ad gentes. Zebrano 1447zł. Bóg zapłać.

8. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy. Za darmo można zabrać propozycję medytacji na każdy dzień.