ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem. Życzmy sobie wzajemnie błogosławionych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.

Przypominamy, że jednorazowo w kościele podczas Mszy i nabożeństw może przebywać do 5 osób. Prosimy by na Mszę przychodziły tylko osoby, które zamówiły intencję. Wejście od strony kaplicy adoracji. Prosimy bez ważnej potrzeby nie wchodzić do zakrystii.

2. Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek Wielkanocny według porządku niedzielnego. NIE MA NIESZPORÓW.

3. Narastająca liczba biorących udział w transmisjach, zarówno na żywo, jak i trochę później, skłania nas do gorącej zachęty do udziału w NABOŻEŃSTWIE MARYJNYM MODLITWAMI FATIMSKIMI w Poniedziałek Wielkanocny o g. 17,30. Można podawać intencje także na adres internetowy parafii. Słowo Boże wygłosi do nas Ksiądz Prałat Wojciech Tokarz.

4. Serdecznie zapraszamy na kanał Youtube naszej parafii, na którym są transmitowane na żywo nabożeństwa i Msze Święte. Kanał nazywa się „Parafia Św. Bonifacego we Wrocławiu”. Link do kanału:

5. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami składanymi na tacę będziemy wspierali Papieski Wydział Teologiczny i Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

6. Uroczyste świętowanie Wielkanocy rozciąga się na oktawę.
Każdy dzień tego tygodnia ma rangę uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy na zakończenie Mszy Świętej wieczornej.

8. Kancelaria parafialna jest nieczynna. Sprawy bardzo pilne są załatwiane indywidualnie po telefonicznym uzgodnieniu. Tel: 71/328-95-17 lub telefon ks. proboszcza 519-445-772 oraz email: bonifacy@archidiecezja.wroc.pl.

9. W czwartek, 16 kwietnia, przypadają 93. urodziny papieża seniora Benedykta XVI. W naszych prywatnych polecajmy jego osobę.

10. W czwartek o godz. 18:30 Msza Św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, za ofiarodawców i sympatyków.

11. Dziękujemy za serce i zrozumienie i wpłaty na wsparcie parafii. Bóg zapłać. Ogromną radość przyniosły nam również ofiary na wspólnotę osób konsekrowanych z Brazylii „Palavra viva”. Wpłaty również na to samo konto, ale tytuł wpłaty: Wspólnota „Palavra viva”. KONTO SANTANDER  Nr 16 1090 2398 0000 0006 0802 6625

12. Rozważania „Lectio divina” można pobrać ze strony http://www.onjest.pl/slowo/. Przypominamy, że czasopisma „Gość Niedzielny” i „Niedziela” można nabyć w kioskach, na stacjach benzynowych i przez prenumeratę na poczcie.

13. ZMIANA DATY I KOMUNII ŚW. – 27 września 2020r. godz. 9:00. Szczegóły i więcej informacji na stronie parafii w zakładce I KOMUNIA ŚW.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Drogim Parafianom, aby Zmartwychwstały Jezus napełniał serca miłością i pokojem. Niech ten świąteczny czas przeżywany w specyficznych warunkach pandemii, przemieni smutek w radość, płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję. Niech radosna nowina Poranka Wielkanocnego rozbrzmiewa w naszych sercach i dodaje nam sił w naszej codzienności.