NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Przeżywamy drugą niedzielę wielkanocną – Niedzielę Bożego Miłosierdzia, która kończy obchody oktawy Wielkanocy. Dzisiaj obchodzimy też patronalne święto Caritas i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Od dzisiaj codziennie na zakończenie Mszy św. o 18,30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Biorąc pod uwagę nowe rozporządzenia państwowe od 20 kwietnia, gdzie jedna osoba ma przypadać na 15 metrów kwadratowych; w naszej świątyni może jednorazowo uczestniczyć 40 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencję. Wszyscy mają zachować odpowiednie odległości między sobą oraz zasłonięte usta i nos. Wejście od strony kaplicy adoracji. Prosimy bez ważnej potrzeby nie wchodzić do zakrystii.

Nadal obowiązują wszystkie dekrety Metropolity Wrocławskiego w związku ze stanem epidemicznym.

– w czwartek – uroczystość św. Wojciecha
– w sobotę – święto św. Marka Ewangelisty

3. Serdecznie zapraszamy na kanał Youtube naszej parafii, na którym są transmitowane na żywo nabożeństwa i Msze Święte. Kanał nazywa się „Parafia Św. Bonifacego we Wrocławiu”. Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCh_k1jkwNku_u63kj-dawHQ

4. Kancelaria nadal nieczynna. Sprawy pilne są załatwiane indywidualnie po telefonicznym uzgodnieniu. tel: 71/328-95-17 lub księdza proboszcza 519-445-772, mail: bonifacy@archidiecezja.wroc.pl.

5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną, która rozpocznie Tydzień Biblijny. W tę przyszłą niedzielę Stowarzyszenie na rzecz misyjnych środków transportu MIVA Polska oraz Krajowe Duszpasterstwo Kierowców zapraszają do wspólnej modlitwy w intencjach kierowców.

Po raz kolejny ponawiamy prośbę o zgłaszanie osób potrzebujących specjalnego wsparcia na skutek śmierci opiekuna, utraty środków do życia itp. życiowych trudności w okresie epidemii. Zgłaszać prosimy telefonicznie lub mailowo. Z góry dziękujemy

6. Dziękujemy za serce, zrozumienie i wpłaty na wsparcie parafii oraz ofiary na wspólnotę osób konsekrowanych „Palavra viva”. Wpłaty również na to samo konto, w tytule wpłaty prosimy wpisać: Wspólnota „Palavra viva”.
KONTO SANTANDER  Nr 16 1090 2398 0000 0006 0802 6625

7. Rozważania „Lectio divina” można pobrać ze strony http://www.onjest.pl/slowo/

Przypominamy, że czasopisma „Gość Niedzielny” i „Niedziela” można nabyć w kioskach, na stacjach benzynowych i przez prenumeratę na poczcie. Zachęcamy też do śledzenia strony archidiecezji  z tekstami naszego arcypasterza.

8. ZMIANA DATY I KOMUNII ŚW. – 27 września 2020r. godz. 9:00. Szczegóły i więcej informacji na stronie parafii w zakładce
I KOMUNIA ŚW.

DATA ROCZNICY I KOMUNII – 04.10.2020r. godz. 10:30